PC-mängude ilmumised, mis meid augustis kõige rohkem rõõmustavad

Collapse
X
 
  • Aeg
  • Show
Puhasta kõik
uued postitused
  • Mikk
    Saidi haldaja ja asutaja
    • Oct 2021
    • 362

    PC-mängude ilmumised, mis meid augustis kõige rohkem rõõmustavad

    CYGNI: All Guns Blazing | 5. august

    Ausalt öeldes ei olnud ma sellest Konami poolt välja antud bullet hell shooterist kunagi kuulnudki, kuni paar minutit tagasi, kui ma Steamis selle peale sattusin. Ma arvasin, et treiler oli nii lahe, et lisasin selle kohe siia artiklisse.

    Stormgate | 13. august

    Tehniliselt on see juba varajase ligipääsu versioon, kuid see uus RTS endistelt Blizzardi arendajatelt läheb 13. augustil tasuta mängimiseks. Vastukaja on seni olnud segane, kuid Fraseril oli hiljutise eelvaatesessiooni ajal hea meel.​

    Black Myth: Wukong | 19. august

    Steami kõige enam soovitud mäng, soulslike, mis tundus Morganile "ühe pika bossirünnakuna", kui ta seda selle aasta alguses eelvaates vaatas. Nagu peategelase karva järgi võis arvata, põhineb see Journey to the West'il.​

    Tactical Breach Wizards | 22. august

    PC Gameri vilistlaselt Tom Francisilt ja arendajalt Suspicious Developmentsilt saab nüüd proovida suurepärast demot.​

    Star Wars Outlaws | 30. august

    Morgan ei olnud Ubisofti avatud maailmaga Star Warsi mängus pärast esimest eelvaatesessiooni kindel, kuid see meeldis talle palju rohkem, kui nad lasid ta avatud maailmas vabaks.

    Rohkem infot + lingid, vaata PCgamer.com leheküljelt.
Töötlen...